Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

soru ekleme

Soru sormak için giriş yapmalısınız.

Giriş

Kayıt Ol

.........

Yasaklı Sitelere Nasıl Girerim

Yasaklı Sitelere Nasıl Girerim

Hotspot Shield

Hotspot Shield DNS ayarlarınızı değiştirmeye gerek duymadan istediğiniz sitelere erişiminizi gizli bir kullanıcı olarak girmenizi sağlar ve güvenlik engeline takılmadan Hotspot Shield sayesinde rahatlıkla dosya indirebilirsiniz. Aynı zamanda bu program bilgisayarınızı dış tehditlere karşı da korur. *Hotspot Shield ile güvenli web deneyimleri yaşar, yasaklı ve erişime engellenmiş sitelere girebilirsiniz. Kısacası sansüre hayır demenin kısa adresi Hotspot Shield. Program aynı zamanda tüm kişisel bilgilerinizi ve verilerinizi koruma altında tutar. Engelli sitelere girmek için en uygun ve en iyiler arasında yer almaktadır.

Ücretli ve ücretsiz olarak iki sürümü vardır. Ücretli Hotspot Shield programında reklam izlemek zorunda kalmazsınız. Aynı zamanda ücretli sürümünün bağlantı hızı daha yüksek ve kalitelidir. Program ortak ağlardan bulaşabilecek virüslere ve zararlı içeriklere karşı da içeriklerinizi koruma altında tutmaktadır. *Kişisel gizliliğini korumak isteyen herkesin adresi olan Hotspot Shield IP adresini saklayarak internet üzerinde anonim olarak dolaşmanıza da yardımcı olur.

Telefonlarınıza indirerek de kullanabileceğiniz özgür ve güvenli ve sansürsüz yerin adresi Hotspot Shield mobil kullanıcılarında işine yarayacaktır. Programın tüm özelliklerinden mobil kullanıcılar da yararlanabilmektedir. Yani IP adresiniz gizli, erişime engelli sitelere giriş yapılabilmektedir. Birçok işletim sistemi ile uyum içerisinde çalışan Hotspot Shieldın kurulumu da oldukça basittir. İnternet sitesinden programı kolayca indirebilir, sansüre uğramadan dilediğiniz sitelerde güvenlik sorunu yaşamadan dolaşabilir, program indirebilirsiniz.

Ultrasurf

Ülkemizde internetten aradığımız bilgiyi bulmak ve paylaşmak bazen kolay olmuyor. Korumacı yaklaşımlardan dolayı bazı internet sitelerine girişler yasaklanıyor. Kimi zamanda yurtlarda, kamu veya özel şirketlerde belirli sitelere giriş yapılamaz. Bu gibi durumlar için en kolay çözüm yolu ise Ultrasurf programı kullanmaktır. Basit kullanımı ile bilgisayar bilmeyen birisi bile kullanabilmektedir.

Ultrasurf, kullanıcıyı gizleyerek firewall’’ı, güvenlik duvarını, kırarak siteye erişir. Basitçe program sizi tünel içerisinde kendine bir arka kapı yaratarak gezmenizi sağlar. Sizi kendine has şifreleme sistemi ile koruduğu için güvenliğinizi üst seviyede tutar. Yani sadece yasak sitelere girerken değil, bankacılık işlemleriniz için, internet üzerinden alışveriş yaparken korunma amacıyla da kullanabileceğiniz bir program. Program sansüre karşı olarak kurulmuş, internet kullanımı sınırlandırılmış ülkelerde yaşayanları özgür kılmak isteyen bir şirket tarafından üretildi. Program devamlı olarak güncellenmektedir. Kullanımının son derece basit olmasından dolayı ve de verimli bir program olmasından en çok tercih edilen programdır.

Ultrasurf çalışması için ayrıca kurulum gerektirmeyen bir program. Yalnızca exe dosyasını indirip çalıştırırsınız ki bu sayede İsterseniz flash bellek ile başka bilgisayarlarda kullanabilirsiniz. Çalıştırdığınız zaman programın ara yüzü ve kilit simgesi belirir. Üst kısımda; Home (Ana Sayfa), Retry (Yeniden Dene), Option (Seçenekler), Help(Yardım) ve Exit (Çıkış) butonları yer alır. Alt kısımda ise programın simgesi ve bağlandığı ve bağlanabileceği 3 adet port seçeneği bulunmaktadır. Programı çalıştırdığınız zaman kendisi bir tanesine bağlanıp sizlerin güvenli şekilde internette gezinmenize olanak verir. Programı kapatmak istediğinizde çıkış butonuna veya anahtar simgesini çift tıklayıp çıkışa basmanız yeterli olacaktır.

Hakkında Yazılım Geliştiricileri


Beni Takip Et

Leave a reply

*