Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

soru ekleme

Soru sormak için giriş yapmalısınız.

Giriş

Kayıt Ol

.........

Ticari Ön Muhasebe Programlarını Ücretsiz Deneyin!

Ticari Ön Muhasebe Programlarını Ücretsiz Deneyin!

 

Ticari alanda kullanılan programlar şirketlerin işlem çeşitliliği artmasından dolayı sürekli olarak güncellenerek gelişmeye devam etmektedir. Sektörlerin çalışma şekillerine göre muhasebe yapılarında da değişiklik oluşmasından dolayı ön muhasebe işlemlerinde kullanmayı düşündüğünüz ticari programlar şirketin yapısına hitap edecek şekilde modifiye edilebilir özellikte olması gerekmektedir.

Muhasebe programları sundukları hizmetleri en iyi şekilde ücretsiz deneme sürümleri ile anlatabilmektedir. Ön Muhasebe programı almadan önce kesinlikle seçtiğiniz yazılımın en az 30 günlük deneme sürümünü kullanmanız gerekmektedir.

Deneme sürümler özellikle barkod sistemi kullanan firmalar tarafından dikkatli bir şekilde denenmesi gerekmektedir. Bazı muhasebe programları bünyelerinde kasa programı bulundurmadığında dolayı ilave olarak yazılım ihtiyacı ortaya çıkartmaktadır. Aynı şekilde alacak ve borç takibi içinde önceden bildirim özelliği olan programların deneme sürümlerinin test edilmesi gerekmektedir. Deneme programları üzerinden test yaparken yazılımın arşivleme, çıktı alabilme ve yedekleme özellikleri hakkında da inceleme yapılması gerekmektedir. Yedekleme konusu önemsiz bir konu gibi görülse de dijital dünyadaki veri kaybı riski düşünüldüğünde şirketinizin en önemli koruyucusu olacağı görülmektedir.

Muhasebe Programları

Fenesoft muhasebe programlarını satın almadan önce bütün özelliklerini deneyebilmeniz için 30 günlük deneme sürüm kullanım imkanı sağlamaktadır. Deneme sürümlerini özellikle programın kullanım arayüzünün size hitap edip etmediği konusunda test etmelisiniz. Bazı muhasebe programları zor kullanım arayüzünden dolayı firmaların alışamama ve düzenli muhasebe tutamamasına neden olmaktadır. Fenesoft ön muhasebe programının kolay kullanım ara yüzü ile bütün muhasebe işlemlerinizi tek bir yazılım üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Stok, Cari, Kasa, Fatura, Çek, Senet, Teklif, Sipariş, Banka gibi bir şirketin ön muhasebe tutarken ihtiyacı olabilecek tüm modüller Fenesoft Ön Muhasebe programında mevcuttur. Fenesoft Ön Muhasebe Pro hakkında detaylı bilgi almak ve deneme sürümünü indirmek için http://www.fenesoft.com/ adresli Fenesoft internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Hakkında Yazılım Geliştiricileri


Beni Takip Et

Leave a reply

*