Meslegimi yapmak istiyorum nereden baslamaliyim?

Rapor et
Soru

Bu soru rapor edilmelidir hissediyorum neden kısaca açıklayınız.

Rapor et
İptal

Arkadaslar oncelikle Herkeze Selamlar. Ben Universite hayatimi turkiyede sonlardirdim, Ailemin imkanlari sayesinde rusyada ozel bir okulda sadece sinavlara giderekten yazilim muhendislisi bolumunu bitirdim, Denkligimi filan aldim. Fakat Rusyada Contract uzmani olarak calismaktayim fakat ben meslegimi arastirdikca beni kendisine cekiyor fakat ben cok birsey biliyorum sayilmaz. Burada Yazilim Muhendisi arkadaslara Sesleniyorum meslegimi yapmak istiyorum nereden baslamaliyim nereye yonelmeliyim bana yardimci olursaniz minnetar olurum

Devam Ediyor 0
Programlama Heavymass 2 sene 2 Cevap 3762 görüntüleme 0

Hakkında Heavymass

Cevaplar ( 2 )

 1. Şevket İskender
  0

  Bu cevap rapor edilmelidir hissediyorum neden kısaca açıklayınız.

  Rapor et
  İptal

  Önce hangi yazılım dillerini biliyorsun? Sen ondan bahset ! Sonra yeniysen bu işte biraz pratik yaparak kodlarla, kodlamayla yatıp kalkman lazım yani daha çok çalışman gerekiyor! Ama şunu söyliyeyim hiç pes etme! Ben üniversite okumadım ama kendim çalışarak pascali sonrada delphiyi öğrendim ve gerisi zaten geliyor şu anda javayla uğraşiyorum.

 2. Bu cevap rapor edilmelidir hissediyorum neden kısaca açıklayınız.

  Rapor et
  İptal

  Şevket İskender Bey merakımdan soruyorum ayda ortalama ne kadar bir ücret geliriniz oluyor. Ben Şu an lise öğrencisiyim inşallah üniversteye de gitmek istiyorum ama üniverste ye gidip gitmemeyle alacagımız ücretin bi bagı varmıdır yoksa tamamaen bilgiye mi dayalı kazancımız ?

Cevap bırak

Gözat

*