Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

soru ekleme

Soru sormak için giriş yapmalısınız.

Giriş

Kayıt Ol

.........

Mobil Uygulama Geliştirici Anketi

Mobil Uygulama Geliştirici Anketi

gelecegi_yazanlar_700

Geleceği Yazanlar tarafından düzenlenen ödüllü mobil geliştirici anketine katıldınız mı?  

Turkcell in desteklediği Geleceği Yazanlar platformunun düzenlediği mobil uygulama geliştirici anketinden bahsedeyim.. “yazilimgelistiricileri.com olarak , Geleceği Yazanlar platformu gibi ;yazılıma ilgi duyan kişilere; yol gösterici ,Eğitici, paylaşıma teşvik edeci , destekleyici ve araştırmacı bir yapıda hareket ederek , mobil yazılım geliştirmeyi herkes tarafından yaygın bir şekilde yapılmasını istiyoruz.

Geleceği Yazanlar platformunda yer alan anketin amacı , ülkemizdeki mobil uygulama geliştiricilerin profilini çıkartmak. Bu sektöre ilgi duyan ne kadar çok kişi bu anketi doldurursa, değerlendirme açısından o kadar çok faydalı olacaktır..Anketin sonunda kendinizi tanıtabilir , yapmış olduğunuz mobil uygulamalarınızı ve projelerinizden bahsedebilirsiniz.

Ayrıca, Geleceği Yazanlar ekibi ,anketi dolduran her 25.kişiye de dünyanın en yaygın mobil uygulama geliştirme kitaplarından birisi olan Mobil Geliştiricinin Galaksi Rehberi isimli kitabı hediye ediyor.Anketi doldurup bu şanşı sizde yakalabilirsiniz. 🙂

Anketi Doldurmak İçin BURAYA tıklayınız..

Hakkında Yazılım Geliştiricileri


Beni Takip Et

Leave a reply

*