Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

soru ekleme

Soru sormak için giriş yapmalısınız.

Giriş

Kayıt Ol

.........

Kingston Server Ram’i Uzmanı Bilenenal.com ‘dan alın

Kingston Server Ram’i Uzmanı Bilenenal.com ‘dan alın

Hepimiz için tanıdık bir öykü Sunucu odasına yeni bir sunucu geldi. İş gereksinimleriniz büyüdükçe sadece daha fazla ram eklemeniz yeterlidir. Basit, ancak ram artık o kadar basit değil.

Çok fazla seçenek, verilmesi gereken çok sayıda karar var ve her işletmeni gereksimi birbirinden farklı.  Bilendenal Kingston Server Ram konusunda uzmandır. Sunucunuzdan en iyisini elde etmenize yardımcı olabiliriz.

Uzmanlarımız iş gereksinimlerinizi üç temel alanda ele alıyor. Eğer zamanla işiniz için önemliyse sunucu performansını artırmanın önemli olduğunu bilirsiniz.  Eğer büyük miktarla verilerle yâda sanallaştırma ile uğraşıyorsanız kapasitenin en üst düzeye çıkartılması önemlidir. Eğer işletmeninizin enerji verimliğini artırması gerekiyorsa daha az güç tüketen ve daha az soğutma gerektiren bir sunucu rami kullanmanız gereklidir.

Bilendenal Kingston Ram Uzmanları bu gereksinimleri sizin işletmenize özel biçimde dengeleyerek en iyi ram yapılandırmasını bulmanıza yardımcı olabilir.

Bilendenal Elektronik Bilişim Hizmetleri San. ve Tic. Ltd.Şti.

Çetin Emeç Bulvarı Kabil Cad. No : 92/C 06450 Öveçler – Dikmen ANKARA

0312 481 60 00

bilgi(at)bilendenal.com
Skype : bilendenal

Hakkında Yazılım Geliştiricileri


Beni Takip Et

Yorum ( 1 )

  1. Merhaba,

    Konu başlığı Kingston Server Ram’i Uzmanı Bilenenal.com ‘dan alın olarak görülmektedir.

    Belirttiğiniz firmanın ismi “Bilendenal”. Verdiğiniz link tıklanınca çalışmayan bir site açılıyor. “d” harfi eksikliğinden kaynaklanıyor. Bilgilerinize sunarım

Leave a reply

*