Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

soru ekleme

Soru sormak için giriş yapmalısınız.

Giriş

Kayıt Ol

.........

Kendi Yazılımınızı Geliştirip Satın

Kendi Yazılımınızı Geliştirip Satın

gorsel1

Kendi yazılımını geliştirip satma fikri, her yazılım geliştiricinin aklından en az bir kez mutlaka geçmiştir. Ama geliştirme sonrasındaki satma sürecinin tanıtma, ödeme kanalları, müşteri ve alış-satış takibi, altyapı sağlama gibi sorunlar o kadar büyük olur ki, genelde yazılımcıyı bu fikrinden caydırır.

Dedaki.com burada devreye giriyor ve yazılım geliştiricinin hazırladığı program, oyun veya eklenti fark etmeksizin her türlü dijital ürününü kolayca satışa sunabilmesine yardımcı oluyor.

Dedaki genel anlamıyla dijital – indirilebilir ürünler için pazaryeri. Satıcılara, kendi hayranları, takipçileri, müşterileri, potansiyel müşterileriyle yani kısaca herkese bir tek bağlantı kullanarak satış yapma imkanı veriyor. Satıcının ürün veya kendisine özel profil sayfası bağlantısını Facebook, Twitter veya diğer sosyal medya mecralarında ya da kendi web sitende paylaşarak sosyal satış yapabilmesini de kolaylaştırıyor.

Yazılımlar, oyunlar, eklentiler, kod blokları, e-kitaplar, müzik, sesler, tasarımlar, içerik, makaleler, 3D modeller, web sitesi arayüzleri, grafik çalışmaları, fotoğraflar, filmler… Dijital ürünün depolanması, markette listelenmesi, PayPal ile güvenle ödeme alınıp gönderilebilmesi, müşterinin ürünü kendine özel olarak teslim alması gibi tüm sürecin satıcı tarafından kolayca yönetilmesini sağlıyor.

Tüm bunların yanında sunduğu hizmet için de sabit ücret veya listeme ücreti talep etmiyor. Sadece eklediğiniz ürün satıldığında, ürün tutarı için %5 gibi küçük bir servis bedeli ödüyorsunuz. PayPal üzerinden bakiye ile veya kredi kartıyla ödeme yaparak ürün satın alınabiliyor.

Dedaki.com henüz yayına başladı ve dijital ürünlerini satmak isteyen herkese açık.

Web: www.dedaki.com

Facebook: https://www.facebook.com/dedakicom

Twitter: https://www.twitter.com/dedakicom

gorsel2

Hakkında Yazılım Geliştiricileri


Beni Takip Et

Yorum ( 1 )

  1. Sadece dijital işlerle dönmesi zor. Gittigidiyor’la rekabet edecek ciddi girişimlere ihtiyaç var.

Leave a reply

*