Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

soru ekleme

Soru sormak için giriş yapmalısınız.

Giriş

Kayıt Ol

.........

Ancyra Desktop MeetUp

Ancyra Desktop MeetUp

13390874_10154173309054098_345102049_n

18-Haziran-2016 Senior Oracle Developer Hüseyin Bayer Ancyra Framework’u tanıtacak. İstanbul’daki yazılımcı ve teknoloji severlerini ilk Ancyra Desktop MeetUp sohbet ve tanıtım etkinliğine davet ediyoruz.
Katılım ücretsizdir.

Bu MeetUp Bayersoft’un geliştirdiği Ancyra Framework 5.x versiyonunu tanıtmak,  hem olumlu hem geliştirilmesi gereken yanları hakkında sohbet etmek için Türkiye’deki ilk toplantıdır.

Katılanların daha önce Ancyra Framework 5.x bu kısa yoldan indirip, kurup denemiş olmaları isteniyor,  ama zorunlu değil.

Ancyra Framework 5.x Backend tarafında C# (C Sharp) ile yazılmış ve Microsoft SQL veritabanı kullanan, Frontend tarafında ise HTML5 ve JavaScript ile kullanıcılara kolaylık sağlayan bir Web Desktop (WebTop) ve SaaS platformudur.

İçinde AncyraDesktop’u barındıran Framework 5’in sunduğu bazı özellikler: Application Creator – Database Manager – File Manager – FTP Manager – Group Collaboration – Voice & Video Chat.

Hiç bir kodlama yapmadan, gereken konfigürasyonu yapmasına izin verdigi gibi, isteyenlere C# dilini kullanarak özelleştirilmesine de izin veriyor.

Ancyra Framework 5.x deneyimleyen ilk kişi siz olun ve bize katılın.

Etkinliğe katılmak için tıklayın

Hakkında Yazılım Geliştiricileri


Beni Takip Et

Leave a reply

*